King Song S20 Eagle – prezentacja w Gdańsku

Gdańsk – po Wrocławiu i Warszawie – jest kolejnym miastem, w którym zaprezentowany zostanie najnowszy monocykl King Songa. S20 Eagle to chyba najbardziej wyczekiwany monocykl z wszystkich nowości, prezentowanych w ostatnim czasie przez różnych producentów.

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że jest to najbardziej rewolucyjne koło ze wszystkich produktów King Songa. Po raz pierwszy mamy do czynienia z kołem o rozmiarze dwudziestu cali. Mało tego, dążąc do poprawy parametrów trakcyjnych producent podnosząc napięcie baterii ominął standard 100 V i rzutem na taśmę zastosował baterię o napięciu aż 126 V! Nie tylko napięcie wyróżnia baterię nowego modelu, ale również fakt zastosowania tzw. „Smart BMS-a”. To nie są jedyne nowości, ale bliższemu spojrzeniu na to nowe koło poświęcę osobny artykuł. Zanim to się stanie, będzie okazja aby na żywo zapoznać się z nowym kołem King Songa.

Serdecznie zapraszam na prezentację S20 Eagle, która odbędzie się przy zbiorniku retencyjnym „Augustowska” na południu Gdańska, u zbiegu ul. Białowieskiej i Raduńskiej. Jest to już tradycyjne miejsce naszych prezentacyjnych spotkań, więc bywalcy nie będą mieli problemu z dotarciem. Na miejscu spotykamy się w niedzielę 6 marca o godzinie 10:00. Gdyby według prognoz niedziela miała okazać się nieprzychylna pod względem pogody, terminem zapasowym jest sobota, 5 marca o godzinie 10:00. Wówczas informacja o zmianie z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem pojawi się na Facebooku oraz w aktualizacji niniejszego tekstu.

Najnowsze artykuły
To Cię może zaciekawić...