Testy Inmotion V12 w Gdańsku – 24 lipca 2021

Dzięki współpracy „Na jednym kole” oraz Eunicycles.eu, mieszkańcy Gdańska i okolic mogli w zeszłym roku testować pierwsze amortyzowane monocykle elektryczne – Inmotion V11 oraz King Song S18. Teraz przyszła pora na zaprezentowanie lokalnemu środowisku kolejnej nowości spod znaku Inmotion. Już w najbliższą sobotę będzie można na własne oczy zobaczyć Inmotion V12 – szybką „szesnastkę” z pojemną baterią.

Inmotion V12 to koło, które jest bezpośrednią konkurencją nie tylko dla King Songa 16X, ale także dla Begode Nikola. Tym razem Inmotion poszedł inną drogą. Zrezygnował z amortyzacji oraz stosowania silnika z osią drążoną, który okazał się bardzo problematyczny i awaryjny. Zamiast tego postawił baterię o napięciu 100,8 V, dzięki czemu V12 stała się najszybszym kołem w historii Inmotion – deklarowana prędkość maksymalna wynosi 70 km/h! Bateria o pojemności 1750 Wh powinna pozwolić na przejechanie ponad 100 km na jednym ładowaniu, oczywiście jeśli prędkości jazdy ograniczyć do 25 – 30 km/h. V12, podobnie jak V11, budzi mieszane uczucia jeśli chodzi o wygląd. Jednym się podoba, innym nie. Bezdyskusyjnie jest to jednak koło, które obecnie wywołuje największe emocje w światowej społeczności użytkowników elektrycznych monocykli i na pewno warto osobiście zapoznać się z najnowszym kołem Inmotion.

W imieniu własnym oraz Eunicycles.eu, zapraszam wszystkich chętnych na pokaz Inmotion V12, który odbędzie się w Gdańsku w sobotę 24 lipca 2021 r. o godzinie 10:00. Spotykamy się przy południowo-wschodnim narożniku zbiornika retencyjnego „Augustowska”, tuż poniżej pętli tramwajowo-autobusowej „Łostowice Świętokrzyska” (skrzyżowanie al. Havla, ul. Świętokrzyskiej i ul. Małomiejskiej). Dla ułatwienia tu znajdziecie pinezkę na Google Maps. Doświadczeni monocykliści (których osobiście znam, albo którzy przyjadą na własnych kołach) będą mogli przetestować V12 w okolicznym, dość urozmaiconym i świetnym do testów terenie. Dla wszystkich innych będzie to okazja by zobaczyć V12 na żywo i w ruchu, porozmawiać i miło spędzić czas.

Najnowsze artykuły
To Cię może zaciekawić...